piątek, 27 kwietnia 2012

Fashion Week oczami amatora

Uff... nareszcie weekend majowy i czas żeby trochę odetchnąć. Ten tydzień dał mi w kość- zaliczyłam dwa egzaminy z farmakognozji i psychologii, do tego kolokwia z biochemii...eh. Na szczęście już po wszystkim i mogę rozkoszować się lenistwem.
Dzisiejszy post będzie bez zdjęć, bo jestem u narzeczonego i nie mam ich ze sobą. Na FW zrobiłam ich tak wiele że trochę mi zajmie sortowanie, wybieranie, przerabianie. Przede wszystkim chciałam zacząć od podziękowań dla Milschen za możliwość świetnej zabawy na FW, Candy za wszystkie porady dotyczące obsługi aparatu i wygłupy i Błażejowi za pożyczenie aparatu (podziwiam brak twojej obawy :D)
Zatem przejdę już do rzeczy.
Szósta edycja Łódzkiego Tygodnia Mody. Organizacja w tym roku była o niebo lepsza od poprzednich. Bardzo mnie to cieszy. Pokazy nie były opóźnione, można było spokojnie usiąść, nie stało się w długich kolejkach w nieskończoność, a obsługa była o wszystkim doinformowana. Byłam na pokazach w sobotę:  Grome Design, Nenukko, Bizuu, Ptaszek for men, Michała Szulca i w niedzielę: Violi Śpiechowicz, Wioli Wołczyńskiej, Annette Görtz i Natalii Jaroszewskiej. Muszę przyznać że chyba były jedynie dwa pokazy, które nie przypadły mi specjalnie do gustu. Reszta- świetna. Muzyka genialna przy prawie każdym pokazie szczególnie u Natalii Jaroszewskiej. Chętnie znalazłabym ją gdzieś w necie bo wciąż słyszę ją w uszach... Nie potrafię zdecydować się na jeden ulubiony pokaz i to chyba dobrze:) Zakochałam się w zwiewności u Violi Śpiechowicz, oryginalnej prostocie u Wioli Wołczyńskiej, sportowej elegancji u Annette Görtz i miejskiej romantyczce u Natalii Jaroszewskiej. Tak zdecydowanie ostatni to był mój ulubiony pokaz. Na pokazie Ptaszek for men ogromne wrażenie zrobiła na mnie sama inspiracja artystki. Czasem marzę, by znaleźć się w głowie artysty, kiedy wymyśla swoje dzieła. Napiszę wam więcej w kolejnym poście już przy zdjęciach.
Tymczasem wracam do leniuchowania i wam także tego życzę kochani!
Jakie macie plany na długi weekend?
Ja wyjeżdzam do Pragi, jeśli znacie tam miejsca warte odwiedzenia- piszcie! Interesują mnie knajpki, sklepy, parki, niekoniecznie same zabytki o których już wiem z przewodnika. ;)
Buziaki

1 komentarze:

CandyCamilla pisze...

wstawiaj zdjęcia! :p
majówka, a ja się powinnam uczyć...